Lavinamųjų žaislų prenumerata

Suteikite savo vaikui pažinimo džiaugsmą kiekvieną mėnesį

Gaukite VIRTUVĖLĘ dovanų su pirmąja Žaislų klubo dėže!

+ 0
laimingų vaikų
+ 0
smagių žaislų
+ 0
nuotykių rinkinių

TIK NAUJIEMS KLUBIEČIAMS

Jaunieji šefai - prie puodų!

Visi nauji Žaislų klubo nariai kartu su pirmąja dėžute gauna virtuvėlę dovanų*! Ši kompaktiška virtuvėlė padės pažadinti mažojo šefo vaizduotę!

*Pasiūlymas galioja renkantis 12 mėn. planą, yra papildomų sąlygų.

Šiuo metu galiojantys pasiūlymai

Peek A Blocks™
DOVANA

Mega Bloks® Safari
DOVANA

Gidas tėvams - žaidimas kartu įgaus naują prasmę

Visi Žaislų klubo nariai rinkiniuose vaikams iki 3 m. gauna specialistų paruoštus gidus, kuriuose rasite papildomas užduotėles, pratimus, žaidimų idėjas bei kūrybines užduotis, kurias galėsite atlikti namuose.

Lavinamieji pratimai

Idėjos žaidimui

Kūrybinės užduotys

Kaip veikia Žaislų klubas

1 žingsnis

Įsigyjate prenumeratą

Kiekvieną mėnesį lavinamųjų žaislų rinkinys, parinktas pagal Jūsų vaiko amžių ir specialistų rekomendacijas nuo €22,99!

2 žingsnis

Pristatome žaislų rinkinį

Jūsų dėžutę išsiųsime per 24 val. (darbo dienomis).
Pristatymas ir grąžinimas NEMOKAMAI!

3 žingsnis

Nuotykių mėnuo prasideda

Visą mėnesį tyrinėsite, atrasite ir smagiai žaisite. Rinkinių vertė siekia iki €100!

4 žingsnis

Nauji
keičia senus

Prabėgus mėnesiui, kurjeris pristatys naują rinkinį, jam grąžinsite ankstesnį! Apsikeitimas truks vos 1 min!

Naujas rinkinys kiekvieną mėnesį

Kiekvieną rinkinį sudaro 3-6 specialistų atrinkti žaislai. Kas mėnesį pagal Jūsų vaiko amžių ir raidos etapą atrenkame tinkamiausius žaislus. Žaislai skirti vaikams nuo 6 mėn. iki 7 metų amžiaus.

Ką apie Žaislų Klubą galvoja nariai?

Apie mus rašo

Dažniausiai užduodami klausimai

Nesijaudinkite, net 99,4 proc. mūsų žaislų užbaigia kelionę sėkmingai! Žaislų klubo asortimente esantys žaislai yra kruopščiai patikrinti, tad lūžta itin retai. Bet…, o jeigu?

Dažniausia pasitaikanti problema yra pasimetusi detalė, tęsiant naryste ją galima gražinti su kita siunta. Jeigu visgi detalės rasti nepavyksta, dažniausiai kompensacija svyruoja tarp 3-5 EUR.

Žaislų lūžimas – itin retas reiškinys, tik 1 iš maždaug 250 žaislų per mėnesį lūžta. Nors naujų žaislų kainos yra didelės, klubo nariams taikome patrauklias nuolaidas, kurios vertina ir žaislo nusidėvėjimą, todėl lūžio metu kompensacija dažniausiai siekia 10-15 EUR ir žaislas lieka Jums!

Žaislų švara bei dezinfekcija rūpinasi Žaislų klubas, tad Jums visiškai nereikia jaudintis dėl to, ar žaislai Jus pasiekia dezinfekuoti ir švarūs. Visi žaislai yra kruopščiai valomi specialiai konkretiems paviršiams skirtais valikliais ir dezinfekuojami šalto rūko generatoriumi.

Dezinfekcijai naudojame tik licencijuotus ketvirtiniais amonio junginiais pagrįstus biocidinius produktus pagamintus Prancūzijoje.
Jūsų namus pasiekia tik kruopščiai išvalyti, patikrinti ir dezinfekuoti žaislai, todėl galite nesijaudinti, jums lieka tik žaisti!

Vaikai yra individualūs ir nėra sukurti pagal vadovėlį. Žaislų prenumerata užtikrina, kad kiekvienas vaikas ras kažką įdomaus. Jeigu išbandėte Jums atsiųstus patarimus, kaip įtraukti vaiką į žaidimus, suteikėte šiek tiek laiko laisvai tyrinėti, tačiau vis tiek nepavyko įtraukti, ne bėda – visi klubo nariai turi galimybę keisti rinkinį 1 kartą per 3 mėn. visiškai nemokamai. Dėl keitimo – informuokite mus el. paštu info@zaisluklubas.lt

Turite klausimų?
Susisiekite!

Telefonas

+370 (676) 63 459

El. paštas

info@zaisluklubas.lt

Adresas

Kauno g. 16, Vilnius, LT-03212

Shopping Cart
Scroll to Top