Edukaciniai, lavinamieji žaislai vaikams nuo 6 mėn. iki 7 metų

Išsirinkti tinkamą lavinamąjį žaislą vaikui yra itin sudėtinga. Žaislų klubo specialistų komanda atrinko geriausius lavinamuosius žaislus Jūsų vaikui.

0 +
Lavinamųjų žaislų
0 +
Laimingų vaikų
0 +
Pristatytų rinkinių

Apie mus rašo

Kodėl nereikėtų pirkti lavinamųjų žaislų?

DĖL TO SUKŪRĖME...

Lavinamųjų žaislų prenumeratą

Kodėl rinktis prenumeratą?

Pasirengę pradėti?

PIRMASIS LAVINAMŲJŲ ŽAISLŲ RINKINYS IŠSIUNČIAMAS PER 24 VAL.

AR

€27,99/mėn.

MOKAMA KAS MĖNESĮ

Atsinaujina automatiškai | Atšaukti galite savo paskyroje

€20/mėn.

MOKAMA KAS METUS

Atsinaujina automatiškai | Atšaukti galite savo paskyroje

Kaip sudaryti rinkiniai?

Visus edukacinių nuotykių rinkinius sudaro 3-6 su specialistais atrinkti lavinamieji žaislai. Žaislai yra skirtingo sudėtingumo, todėl kiekvieną mėnesį mokomės ką nors naujo.

Lengvo sudėtingumo

Kiekviename rinkinyje yra bent vienas lengvo sudėtingumo žaislas, kurio funkcionalumas vaikui turėtų būti pažįstamas, tačiau kartu šis žaislas padeda sustiprinti jau įgytus gebėjimus.

Vidutinio sudėtingumo

Rinkinyje taip pat yra bent vienas vidutinio sudėtingumo žaislas, kurį su tėvelių pagalba klubietis turėtų greitai įvaldyti, įgyti reikalingus gebėjimus bei išmokti jam naujas žaidimo technikas.

Aukšto sudėtingumo

Iš pirmo žvilgsnio aukšto sudėtingumo žaislas (bent vienas rinkinyje) vaiko gali neįtraukti, nes funkcionalumas - nepažįstamas. Gebėjimai, kuriuos lavina šis žaislas yra svarbūs Jūsų vaiko raidai, todėl su tėvelių pagalba per mėnesį vaikas gali visapusiškai išmokti naują, sudėtingą gebėjimą ar žaidimo techniką.

0 +
Lavinamųjų žaislų
0 +
Laimingų vaikų
0 +
Pristatytų rinkinių
Kaip veikia lavinamųjų žaislų prenumerata?

Viskas taip paprasta...

01.

Įsigijate prenumeratą

02.

Pristatomi lavinamieji žaislai

03.

Mėnesį mokotės ir žaidžiate

04.

Naujas rinkinys keičia senąjį

Siekdami, kad vaikų lavinimas būtų smagesnis, mūsų specialistai sukūrė lavinamųjų žaislų rinkinius

Susipažinkite su šio mėnesio TOP 5 lavinamųjų žaislų rinkiniais

Pasirinkite vaiko amžių

Pasirengę pradėti?

PIRMASIS LAVINAMŲJŲ ŽAISLŲ RINKINYS IŠSIUNČIAMAS PER 24 VAL.

AR

€27,99/mėn.

MOKAMA KAS MĖNESĮ

Atsinaujina automatiškai | Atšaukti galite savo paskyroje

€20/mėn.

MOKAMA KAS METUS

Atsinaujina automatiškai | Atšaukti galite savo paskyroje

Dovana - sveikas užkandis

AR

Tyrelė

Užkandis vaikams iki 12 mėn. amžiaus. Dovana kiekvienam naujam prenumeratoriui!

Liofelizuoti vaisiai

Užkandis vaikams nuo 1 m. amžiaus. Dovana kiekvienam naujam prenumeratoriui!

Išskirtiniai metinės prenumeratos priedai

01.

2 mėnesiai nemokamai

Įsigydami metinę prenumeratą, gaunate du mėnesius nemokamai!

(vertė 48€)

02.

Asmeniniai patarimai

Kiekvieną mėnesį susisieksime el. paštu aptarti vaiko progresą. Pasidalinsite einamojo mėnesio atsiliepimais, ką sekėsi įveikti, kokius įgūdžius tobulinote, kokias sritis norėtumėte stiprinti ateinantį mėnesį. Pagal Jūsų atsiliepimus, mūsų specialistų komanda išrinks tinkamiausią lavinamųjų žaislų rinkinį kitam mėnesiui.

(vertė 120€)

Patogus valdymas

Liuciją labai sunku sudominti su žaislais, todėl mes ir pradėjome kelionę su Žaislų klubu, tikėdamiesi po truputį atrasti, kokie lavinamieji žaislai Liucijai yra įdomiausi. Nuostabi idėja! Žaislai atkeliavo puikios būklės, tvarkingi ir gražiai supakuoti. Ačiū!

Liucijos mama Liepa

Klubo nariai - 3 mėnesius

Pradėjo daugiau žaisti savarankiškai. Labai džiaugiamės Jus atradę. Jūsų dėka sutaupome daug laiko ir pinigų. Nustebino lavinamųjų žaislų kokybė ir tai, kad niekuo nereikia rūpintis, kiekvieną mėnesį gauname naujus žaislus ir džiaugiamės žaisdami kartu.

Tomos mama Sandra

Klubo nariai - 9 mėnesius

Mažoji Izabelė žaidė su visais žaislais, ypač patiko knygelė bei Jūsų patarimai, kaip įtraukti vaiką ir sudominti lavinamaisiais žaislais. Tobula dėžutė, ačiū, kad esate. Mėnuo praleistas turiningai.

Izabelės mama Monika

Klubo nariai - 2 mėnesius

Vaikas tobulėja. Šių lavinamųjų žaislų dėka pastebime naujus įgūdžius ir kas labiau domina. Kai vieną mėnesį gavome rinkinį, kurio kelis žaislus jau turėjome, operatyviai atsiuntėte naujus! Ačiū Jums!

Adomo mama Aušra

Klubo nariai - 7 mėnesius

Pati geriausia investicija į vaiką. Kiekvieną mėnesį edukacinių žaislų laukia ne tik vaikas, bet ir tėveliai! Nematyti, įdomūs ir lavinantys žaislai. Progresas matyti akyse.

Patricijos mama Eglė

Klubo nariai - 11 mėnesių

Šį mėnesį išmokome išimti bei įdėti kaladėles į stalčių. Tai buvo didžiulis pasiekimas, kuriuo be galo džiaugiamės!

Arijos mama Viktorija

Klubo nariai - 1 mėnesį

Kuo prenumerata skiriasi nuo žaislų pirkimo?

01.

Leidžia sutaupyti

Ar žinote kiek pinigų per metus išleidžiate vaiko žaislams? Kiek kainavo paskutinis pirktas žaislas? Ar ilgai vaikas juo domėjosi? Žaislų klubo lavinamųjų žaislų prenumerata - puikus būdas sutaupyti ir daugiau nepirkti žaislų. Kiekvieną mėnesį gaukite aktualius, įdomius, specialistų atrinktus lavinamuosius žaislus, kurie sudomins ir skatins vaiko tobulėjimą.

02.

Atitinka vaiko amžių

Ar pastebėjote amžiaus rekomendacijas ant žaislų pakuočių? 0m+, 12m+, 24m+? Ar žinojote, kad dažniausiai šie amžiaus rėžiai nustatomi remiantis naudojamų medžiagų saugumu ir atitikimu? Tai reiškia, jog atitinkamas žaislas nebūtinai bus tinkamas vaikui pagal amžių. Jūs puikiai suprantate, kad tai, kas tiko ir patiko vaikui prieš savaitę ar kelis mėnesius, gali būti visiškai skirtinga nei tai, kas jį domina šiuo metu. Todėl visi Žaislų klubo rinkiniai turi savo specifinius amžiaus rėžius mėnesiais! Kiekvienas rinkinys sukurtas tiksliam amžiaus rėžiui, atsižvelgiant į tobulintinus gebėjimus kiekviename raidos etape. Vaikai šiame amžiuje tobulėja dienomis ir savaitėmis, būtent į tai atsižvelgia mūsų lavinamųjų žaislų rinkiniai.

03.

Nereikia leisti laiko parduotuvėje, svarstant, kurį žaislą išsirinkti

Kiek laiko paskutinį kartą praleidote žaislų parduotuvėje rinkdamiesi žaislą vaikui? Ar įteikus naująjį žaislą šis pabodo per savaitę? Būtent to pavyks išvengti su lavinamųjų žaislų prenumerata.

04.

Namai netampa žaislų sandėliu

Kiek šiuo metu namuose turite žaislų? Su keliais iš jų vaikas dažniausiai žaidžia? Jei atsakymai į klausimus - "daug" ir "vos keliais", jūs ne vieni! Tai viena dažniausių problemų, su kuriomis susiduria tėvai. Su Žaislų klubo prenumerata Jūsų namai daugiau niekada nebus užkrauti nenaudojamais žaislais. Kiekvieną mėnesį pakeisdami lavinamųjų žaislų rinkinį užtikrinsime, kad Jūsų namuose bus tik aktualūs, tinkami žaislai Jūsų vaikui.

05.

Tausojama gamta - mažiau plastiko ir CO2

Ar žinote kiek plastiko ir CO2 kiekvienais metais sugeneruoja žaislų pramonė? Pats skaičius nėra toks svarbus, kaip faktas, kad tai yra visiškai netvaru. Todėl daugiau nei 90% mūsų asortimento yra mediniai, o likę iš perdirbto plastiko.

Ką išmokti padės lavinamieji žaislai?

Susipažinkime su gebėjimais, kuriuos išmokti Jūsų vaikui padės lavinamieji žaislai

Pasirinkite vaiko amžių

Top 5 lavinamieji žaislai padėsiantys įvaldyti šiuos gebėjimus

Lavinamieji, edukaciniai žaislai iš arčiau...

Pasirinkite vaiko amžių

Dažniausiai užduodami klausimai

Kas nutiks, jei žaislas sulūš arba pamesime detalę?

Nesijaudinkite, net 99,4 proc. mūsų žaislų užbaigia kelionę sėkmingai! Žaislų klubo asortimente esantys žaislai yra kruopščiai patikrinti, tad lūžta itin retai. Bet..., o jeigu? Sulūžus žaislui pirmiausia klubiečių prašome susisiekti ir aptarti situaciją su Žaislų klubo specialistais – kiekvieną situaciją aptariame ir ieškome geriausio bendro sprendimo šiai problemai išspręsti. Juk stengiamės dėl mažųjų klubiečių! Visgi, jeigu žaislas sulūžo Jūsų vaiko žaidimų metu ir žaislas sulūžo ne dėl natūralaus nusidėvėjimo - žaislą patogiai galite išsipirkti už mažesnę nei rinkos kainą (įvertintas ir nusidėvėjimas), nuskaičius QR kodą esantį dėžėje. Išsipirkto žaislo kurjeriui grąžinti nereikia – jis lieka toliau tarnauti Jums! Pametus detalę kviečiame taip pat susisiekti ir aptarti situaciją!

Žaislų valymas ir dezinfekavimas

Žaislų švara bei dezinfekcija rūpinasi Žaislų klubas, tad Jums visiškai nereikia jaudintis dėl to, ar žaislai Jus pasiekia dezinfekuoti ir švarūs. Visi žaislai yra kruopščiai valomi specialiai konkretiems paviršiams skirtais valikliais ir dezinfekuojami šalto rūko generatoriumi.

Dezinfekcijai naudojame tik licencijuotus ketvirtiniais amonio junginiais pagrįstus biocidinius produktus pagamintus Prancūzijoje. Jūsų namus pasiekia rik kruopščiai išvalyti, patikrinti ir dezinfekuoti žaislai, todėl galite nesijaudinti, jums lieka tik žaisti!

Pakeiskite rinkinį nemokamai

Vaikai yra individualūs ir nėra sukurti pagal vadovėlį. Jeigu išbandėte Jums atsiųstus patarimus, kaip įtraukti vaiką į žaidimus, suteikėte šiek tiek laiko laisvai tyrinėti, tačiau vis tiek nepavyko įtraukti, ne bėda – visi klubo nariai turi galimybę keisti rinkinį 1 kartą per 3 mėn. visiškai nemokamai. Dėl keitimo – informuokite mus el. paštu info@zaisluklubas.lt

Lavinamieji žaislai

Lavinamieji žaislai yra sukurti mokytis ir tobulėti vaikams patraukliu būdu. Vaikai nuolat tobulėja, o lavinamieji žaislai šį procesą paspartina ir padaro įvairesnį. Lavinamieji žaislai skatina intelekto vystymąsi, emocinį bei fizinį vaikų tobulėjimą. Tokie žaislai gali vaikams padėti tiek lavinti vieną ar kitą įgūdį, tiek išmokti naujų.

Kuo lavinamieji žaislai naudingi vaikui?

Edukaciniai žaislai padeda vaikams nuo pat ankstyvosios vaikystės mokytis pažinti pasaulį jiems patraukliu būdu, nerti į skirtingas temas, ugdyti įgūdžius ir tobulinti jau įgytus. Keleta privalumų, kuriuos būtina žinoti apie lavinamuosius žaislus:

Kiek reikia tėvų įsikišimo, kai vaikas žaidžia?

Žaidimo procese, kad mažylis iš žaidimo gautų efektyviausią naudą labai svarbus ir tėvelių vaidmuo. Geriausia žaisti tiek kartu su vaiku, tiek leisti jam žaisti savarankiškai. Jei vaikas mažesnis, tiesioginis žaidimas, ko gero, netruks ilgai, nes vaikas nemoka natūraliai išlaikyti dėmesio ilgą laiko tarpą. Tad žaidžiant, reiktų visą dėmesį skirti vaikui: buities darbus, išmaniuosius įrenginius padėti į šalį. Tėvai vaikams yra geriausias elgesio pavyzdys ir jie mokosi matydami ir atkartodami. Tad, jei jau skyrėte laiką vaikui, žiūrėkite vaikui į akis, būkite šalia ir nesiblaškykite. Vaikas ne tik tobulės, tačiau pasisems tėvų dėmesio, jaus meilę ir paskatinimą veikti. Geriau skirti pusvalandį nuoširdaus laiko, nei pusdienį blaškantis.

Žaisdami kartu su vaiku stiprinate tarpusavio ryšį, geriau pažįstate vaiką, pastebite jo charakterio ryškėjančius bruožus, taip pat galite nukreipti žaidimą Jums reikiama linkme, pvz.: duodant tam tikrą žaislą, kuris stiprina norimą gebėjimą. Tik žaidžiant su vaiku svarbiausia jam leisti pačiam tyrinėti, ne per daug kreipti žaidimo eigą Jums tinkančia kryptimi, daugiau leisti pačiam vaikui nuspręsti, kaip viskas turėtų vykti, nenurodyti kokia žaidimo forma turėtų būti (aišku, ji turėtų būti saugi pačiam vaikui). Žaidžiant vienam vaikui suteikiama visiška pasirinkimo laisvė, ugdosi vaizduotė, įgyjama naujos patirties, lavėja kalba, protiniai gebėjimai, problemų sprendimas. Taip pat žaisdamas vienas vaikas jaučiasi laisvas, savarankiškas, galintis pats priimti sprendimus, nulemti žaidimo eigą, siužetą ir tempą.

Jeigu žaidžiate su nauju žaislu - visada aptarkite jį su vaiku, skaitykite taisykles garsiai, kartu diskutuokite (jeigu vaikas jau didesnis). Klauskite ir bandykite kartu įvardinti, kodėl reikia saugoti žaislus, kaip reikia žaisti, kam reikalingos taisyklės. 5 m. vaikas jau geba laikytis ir suprasti susitarimus. Net ir prasčiau kalbantis vaikas tobulėja klausantis tariamų žodžių ir bandydamas juos atkartoti. Žaisdami nebijokite klysti, nepasisekus –paskatinti pabandyti dar kartą. Problemų sprendimas – nuostabi pamoka žaidžiant. Vaikas pajaučia, kad net nepavykus, nepasisekus, galima bandyti vėl.

Kartais vaikams taip patinka žaislai arba žaidimai, kad įsijautus sunku nusiraminti arba susitarti baigti žaidimą, tad galite iš anksto sutarti, kiek laiko skirsite žaidimui. Po žaidimo visuomet įtraukite vaiką į tvarkymosi procesą, jei vaikas sunkiai įsitraukia į tvarkymosi procesą, galite pamėginti naudoti skaičiuotę, dainelę arba surengti varžybas – „kas greičiau sukraus kaladėles į krepšį?“. Netgi tvarkydamiesi galite žaisti ir mokytis vienu metu, pavyzdžiui, dėkite žaisliukus į daiktadėžę ir vardinkite jų spalvas arba juos skaičiuokite. Vaikas mokosi natūraliai ir to nejausdamas, o nuobodi veikla įgauna prasmę.

Kodėl reikėtų rinktis medinius žaislus?

Kiekvienais metais sukuriama ir pagaminama milijonai žaislų, kurie skirti tiek pramogoms, tiek edukaciniams tikslams. Kai pasiūla tokia didelė, nenuostabu, kad tėvams sunku išsirinkti geriausią ir tinkamiausią savo vaikui. Žaislai kūdikiams, mažiems vaikams, ikimokyklinukams gali būti įvairaus dizaino, itin spalvingi ir stimuliuojantys (kartais net per daug). Tačiau lavinamieji žaislai mažyliams, pirmiausia, turėtų būti patvarūs, saugūs. ir galiausiai, būtinai suteikti edukacinę prasmę, o ne tik stimuliuoti.

Rinkoje kiekvieną dieną pagaminamas didžiulis plastikinių žaislų kiekis. Jų asortimentas yra milžiniškas ir lengvai prieinamas daugelyje parduotuvių, o tai tikriausiai yra viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl mediniai žaislai gali likti nuošalyje.

Mediniai lavinamieji žaislai vaikams yra tinkamiausi pažinti pasaulį, tobulinti skirtingus įgūdžius, įskaitant ir lytėjimą, nes šie – natūralūs, nestimuliuoja dirbtinai. Mediniai žaislai greitai sušyla nuo rankų prisilietimo, yra malonūs liesti, natūralūs. Jie žadina vaiko vaizduotę ir smalsumą, kviečia kurti, ieškoti kuo daugiau skirtingų žaidimų būdų. Todėl, žaisdami vaikai su mediniais žaislais, gali išmokti geriau koncentruoti dėmesį, būti kūrybiškesni, atidesni, net turėti labiau išlavintą estetikos pojūtį.

Taip pat, rinkdamiesi medinius lavinamuosius žaislus, Jūs užtikrinate, kad Jūsų namuose nebus plastikinių žaislų sandėlio. Mediniai lavinamieji žaislai yra mažiau pastebi namų aplinkoje ir gali tapti bendros namų harmonijos dalimi.

Taip pat mediniai lavinamieji žaislai prisideda prie mažesnės taršos, jų gyvavimo laikotarpis yra daug ilgesnis nei iš prastos kokybės plastiko pagamintų žaislų. Todėl rinkdamiesi medinius lavinamuosius žaislus, renkatės tvarų būdą lavinti savo vaiką ir rodote autoritetingą pavyzdį savo mažyliui, juk vaikai mokosi iš artimiausių pavyzdžių – savo artimųjų!

Kokia yra alternatyva plastikiniams žaislams?

Plastikiniams žaislas alternatyva: perdirbto plastiko žaislai

Plastikas žaislų pramonėje, deja, dažnai naudojama medžiaga. Tokie žaislai yra pigūs ir traukia dėmesį ryškiomis spalvomis. Nors, veikiau, buvo, nes pagaliau tai keičiasi! Mūsų prioritetas – mediniai žaislai. Jie sudaro net 90 % žaislų asortimento, o likusi dalis perdirbto plastiko žaislai.

Ši biomedžiaga 100% pagaminta iš atsinaujinančių šaltinių: cukraus, sakų, medienos pluošto. Argi ne puiku? Žaislai yra gamtai draugiška plastiko alternatyva, neturinti žalingų toksinų. Negana to, žaislai gavo „Spiel Gut“ apdovanojimą už edukacinės ir tvarios vertės kūrimą.

Plastiką mažiesiems palaipsniui keičiame Green Toys žaislais. Džiaugiamės, bet sprendimo teko paieškoti! Green toys žaislai pagaminti iš 100 % perdirbto plastiko, o daugiausia perdirbama iš plastikinių pieno butelių. Saugūs, tvarūs, gražūs ir lavina. ❤️

Štai, mažiesiems skirtas Green Toys formelių rinkinys malonus liesti, moko dėti formeles įvairiais būdais. Tinka namuose, vonioje ir smėlio dėžėje!

Vaikams nuo 6 iki 12 mėn. perdirbto plastiko žaislai – saugesnė ir patogesnė alternatyva negu mediniai žaislai, su kuriais galima užsigauti arba juos sunku laikyti.

Lavinamieji žaislai kūdikiams

Pirmaisiais gyvenimo mėnesiais kūdikiai pažindinasi su aplinka ir jį supančiu pasauliu, tad žaislai yra puikus įrankis pažindinimosi procese. Ryškiaspalviai barškučiai, įvairių tekstūrų kaladėlės, indeliai bei garsą skleidžiantys žaislai skatina sveiką kūdikio vystymąsi, stimuliuoja įvairius pojūčius bei norą pažindintis su aplinka. Lavinamieji žaislai kūdikiams padeda ugdyti smulkiąją motoriką, akies – rankos koordinaciją, klausą, loginį mąstymą. Taip pat lavina spalvų pažinimą, dėmesio sukaupimą, priežasties – pasekmės ryšį (pvz.: numetus kamuoliuką žemyn – jis nuriedės tolyn grindimis po stalu), stambiąją motoriką (pvz.: įvairūs stumdukai – vaikutis įsikibęs į baldus viena ranka, kita ranka bando stumti žaisliuką).

Kodėl svarbu šiuos gebėjimus ugdyti šiame amžiuje?

Šiuos gebėjimus svarbu ugdyti, nes mažylis pradeda labiau koncentruoti dėmesį ties vienu daiktu ar žaislu, todėl ateityje lengviau seksis vis ilgiau išlaikyti dėmesį. Smulkiąją motoriką svarbu lavinti, nes būtina stiprinti rankyčių raumenis ir pirštukus, griebimo refleksą. Kaip tik šiame laikotarpyje mažylis bando suimti nykščiu ir pirštuku smulkius daiktus, pats bando imti šaukštą ir pavalgyti, bando gerti iš puodelio. Taip pat lavinant smulkiąją motoriką lavėja ir akies – rankos koordinacija, kuri padeda lengviau kontroliuoti savo judesius ir rankų darbą. Stambiąją motoriką svarbu lavinti, nes šiame amžiaus tarpsnyje mažylis pradeda daugiau ropinėti, šliaužioti, o vėliau ir bandyti vaikščioti įsikibus į šalia esančius baldus. Todėl šiam procesui ypač svarbus tvirtas raumenynas, kuris leistų užtikrintai ir tvirčiau žengti pirmuosius žingsnius. Be to, lavinant stambiąją motoriką, lavėja ne tik raumenynas, bet ir koordinacija.

Scroll to Top