Žaislų klubo nariai dalijasi įspūdžiais

Liuciją labai sunku sudominti su žaislais, todėl mes ir pradėjome kelionę su Žaislų klubu, tikėdamiesi po truputį atrasti, kokie lavinamieji žaislai Liucijai yra įdomiausi. Nuostabi idėja! Žaislai atkeliavo puikios būklės, tvarkingi ir gražiai supakuoti. Ačiū!

Liucijos mama Liepa

Klubo nariai - 3 mėnesius

Pradėjo daugiau žaisti savarankiškai. Labai džiaugiamės Jus atradę. Jūsų dėka sutaupome daug laiko ir pinigų. Nustebino lavinamųjų žaislų kokybė ir tai, kad niekuo nereikia rūpintis, kiekvieną mėnesį gauname naujus žaislus ir džiaugiamės žaisdami kartu.

Tomos mama Sandra

Klubo nariai - 9 mėnesius

Vaikas tobulėja. Šių lavinamųjų žaislų dėka pastebime naujus įgūdžius ir kas labiau domina. Kai vieną mėnesį gavome rinkinį, kurio kelis žaislus jau turėjome, operatyviai atsiuntėte naujus! Ačiū Jums!

Adomo mama Aušra

Klubo nariai - 7 mėnesius

Pati geriausia investicija į vaiką. Kiekvieną mėnesį edukacinių žaislų laukia ne tik vaikas, bet ir tėveliai! Nematyti, įdomūs ir lavinantys žaislai. Progresas matyti akyse.

Patricijos mama Eglė

Klubo nariai - 11 mėnesių

Mažoji Izabelė žaidė su visais žaislais, ypač patiko knygelė bei Jūsų patarimai, kaip įtraukti vaiką ir sudominti lavinamaisiais žaislais. Tobula dėžutė, ačiū, kad esate. Mėnuo praleistas turiningai.

Izabelės mama Monika

Klubo nariai - 2 mėnesius

Šį mėnesį išmokome išimti bei įdėti kaladėles į stalčių. Tai buvo didžiulis pasiekimas, kuriuo be galo džiaugiamės!

Arijos mama Viktorija

Klubo nariai - 1 mėnesį

Pirmas įspūdis – WOW. Viskas apgalvota fantastiškai. Tiesa, bijojau, kad Leonas, nors ir žaislai įdomūs, gali nesidomėti, nes gyvename mašinų, sunkvežimių ir kitų transporto priemonių laikotarpyje. Truputis paskatinimo iš mamos ir tėčio, ir Leonas jau įnikęs į skaičių dėlionę, o mėnesio gale išmoko skaičiuoti iki trijų. Ačiū, kad esate ir linkime sėkmingai augti!

Leono mama Austėja

Klubo nariai - 1 mėnesį

Jau trečią mėnesį esame klubo nariai. Geriausia tai, kad žaislų pirkimas – praeityje! Labai patinka, kad viskas apgalvota ir nereikia rūpintis, didžiulė įvairovė. Dalies žaislų tikrai nesusimąstyčiau net pirkti, pavyzdžiui, kanklių ar konstruktoriaus, nes manyčiau, kad dukrai net nepatiks, o tai buvo mėgstamiausi žaislai per tuos tris mėnesius, padovanoję daug naujų atradimų ir gerų emocijų ne tik Olivijai, bet ir mums. Labai palaikome ir ačiū už šiltą bendravimą.

Olivijos mama Ieva

Klubo nariai - 3 mėnesius

Mes jau antrą mėnesį esame nariai ir džiaugiamės tuo! Vytukui labai patiko žaislas su plaktuku. Plaktukas „ėjo“ visur kartu – ir į svečius ir miegoti.  O kaladėles Vytukas spaudinėjo pirštukais, tada sudėdavo atgal ir vėl spausdavo... Buvo labai smagu!

Vytuko mama Ieva

Klubo nariai - 2 mėnesius

Antąjį mėnesį buvo du žaislai su plaktukais. Net gaila kaimynų, bet buvo tikrai smagus mėnuo su daug skambesio. Plaktukų meistrystė – pasiekta.

Vincento mama Karolina

Klubo nariai - 3 mėnesius

Mūsų sūnaus įspūdžiai geri! Labai džiaugiasi žaislais. Dėka dėžutės su formelėmis Adomas išmoko daiktus dėti iš vienos dėžutės į kitą. Taip pat mokėsi ir suprato, kad žaislai gali skleisti skirtingus garsus.

Adomo mama Gintarė

Klubo nariai - 4 mėnesius

Buvo pirmoji dėžutė, pirmas įspūdis labai geras. Labiausiai pastebėjau patobulėjimą žaidžiant su veiklos kubu, nes tik gavus – apžiūrėjo, bet nežaidė, tačiau per mėnesį su visomis kubo veiklos pusėmis periodiškai žaisdavo ir pramoko stumdyti smulkias detales.

Benedikto mama Agnė

Klubo nariai - 1 mėnesį

Kadangi pas mus vėliavų ir žemėlapių mylėtojas – gauta pasaulio dėlionė be galo sužavėjo. Bet visgi daugiausia laiko skyrė muzikavimui su ukulėle. Netgi padarė šeimos koncertą.

Herkaus mama Karolina

Klubo nariai - 6 mėnesius

Žinodama, kad šie žaislai iškeliaus pas kitus vaikus, ji kruopščiai juos susitvarko, taip pat pasiruošia žaidimo vietą, kad detalės nepasimestų, o po žaidimo visad padeda į jiems skirtą lentyną. Tad beveik jokių pykčių dėl ne vietoje esančių žaislų! Ačiū!

Jogilės mama Indrė

Klubo nariai - 7 mėnesius

Shopping Cart
Scroll to Top