Liko tik: 6 vietos

Lavinamieji žaislai 4-5 metų vaikams

Žaislų klubo narystė

PAVYZDINIS EDUKACINIS RINKINYS

LAVINAMI GEBĖJIMAI

MUZIKINIS INTELEKTAS

KŪRYBIŠKUMAS

VAIZDUOTĖ

LOGINIS MĄSTYMAS

SPALVŲ-FORMŲ PAŽINIMAS

PASAULIO PAŽINIMAS

PRISTATOMA KIEKVIENĄ MĖNESĮ TIESIAI Į NAMUS

Ką rasite viduje

3D kubas

Tobulinkite erdvinę vaizduotę bei loginį mąstymą su šiuo 3D kubu. Šį medinį kubą sudaro septynios dalys, primenančios „Tetrį“, kurias naudojant reikia pastatyti kubą. Lavina loginį, erdvinį mąstymą, reikalauja koncentracijos.

Mokomasis loginis labirintas

Susikaupimas tiesiog būtinas šiame loginiame žaidime! Čia rasite medines korteles, kurios nurodo tam tikrą spalvų ir jų lokacijų kompinaciją. Naudodamiesi kortelėmis, atvaizduokite kortelėse nurodytus derinius. Žaidimas reikalaujantis išvystytos motorikos, mąstymo įgūdžių, susikaupimo ir spalvų derinių supratimo.

Rankiniai varpeliai

Pakratykite blizgančius metalinius varpelius ir atraskite skirtingus ritmus! Lavina muzikinius gebėjimus ir motoriką.

Žaislinis kasos aparatas

Mokomės pirkti, parduoti ir skaičiuoti pingus! Žaidimas supažindina vaiką su pinigais, jų skaičiavimu, bei lavina vaizduotę. Nuskenuokite prekę, pasiūlykite pirkėjui atsiskaityti grynaisiais arba kreditine kortele. Kas kitas eilėje?

Balansinis žaidimas

Paprastai ir greitai surenkamas balansavimo žaidimas lavina žaidėjų smulkiąją motoriką, tuo pat metu atliekant ramius, kontroliuojamus judesius. Žaidimo tikslas yra išdalinti 16 žaidimo vienetų lentoje vienas po kito, lentai nenuverčiant.

Rinkinių pavyzdžiai

Nemokamas pristatymas | Atšaukite bet kada

Pasirengę pradėti?

PIRMASIS LAVINAMŲJŲ ŽAISLŲ RINKINYS IŠSIUNČIAMAS PER 24 VAL.

€27,99/mėn.

MOKAMA KAS MĖNESĮ

Atsinaujina automatiškai | Atšaukti galite savo paskyroje

€20/mėn.

MOKAMA KAS METUS

Atsinaujina automatiškai | Atšaukti galite savo paskyroje

Dažniausiai užduodami klausimai

Nesijaudinkite, net 99,4 proc. mūsų žaislų užbaigia kelionę sėkmingai! Žaislų klubo asortimente esantys žaislai yra kruopščiai patikrinti, tad lūžta itin retai. Bet…, o jeigu?

Dažniausia pasitaikanti problema yra pasimetusi detalė, tęsiant naryste ją galima gražinti su kita siunta. Jeigu visgi detalės rasti nepavyksta, dažniausiai kompensacija svyruoja tarp 3-5 EUR.

Žaislų lūžimas – itin retas reiškinys, tik 1 iš maždaug 250 žaislų per mėnesį lūžta. Nors naujų žaislų kainos yra didelės, klubo nariams taikome patrauklias nuolaidas, kurios vertina ir žaislo nusidėvėjimą, todėl lūžio metu kompensacija dažniausiai siekia 10-15 EUR ir žaislas lieka Jums!

Žaislų švara bei dezinfekcija rūpinasi Žaislų klubas, tad Jums visiškai nereikia jaudintis dėl to, ar žaislai Jus pasiekia dezinfekuoti ir švarūs. Visi žaislai yra kruopščiai valomi specialiai konkretiems paviršiams skirtais valikliais ir dezinfekuojami šalto rūko generatoriumi.

Dezinfekcijai naudojame tik licencijuotus ketvirtiniais amonio junginiais pagrįstus biocidinius produktus pagamintus Prancūzijoje.
Jūsų namus pasiekia tik kruopščiai išvalyti, patikrinti ir dezinfekuoti žaislai, todėl galite nesijaudinti, jums lieka tik žaisti!

Vaikai yra individualūs ir nėra sukurti pagal vadovėlį. Žaislų prenumerata užtikrina, kad kiekvienas vaikas ras kažką įdomaus. Jeigu išbandėte Jums atsiųstus patarimus, kaip įtraukti vaiką į žaidimus, suteikėte šiek tiek laiko laisvai tyrinėti, tačiau vis tiek nepavyko įtraukti, ne bėda – visi klubo nariai turi galimybę keisti rinkinį 1 kartą per 3 mėn. visiškai nemokamai. Dėl keitimo – informuokite mus el. paštu info@zaisluklubas.lt

Lavinamieji žaislai yra sukurti mokytis ir tobulėti vaikams patraukliu būdu. Žaislų prenumerata – puikus būdas žaidimą su vaiku praturtinti ir paversti prasmingu. Vaikai nuolat tobulėja, o lavinamieji žaislai šį procesą paspartina ir padaro įvairesnį. Lavinamieji žaislai skatina intelekto vystymąsi, emocinį bei fizinį vaikų tobulėjimą. Tokie žaislai gali vaikams padėti tiek lavinti vieną ar kitą įgūdį, tiek išmokti naujų.

Taikome 7 d. pinigų grąžinimo garantiją naujiems nariams. Jei visgi prenumerata nepateisino lūkesčių, atgaukite sumokėtą narystės mokestį!

Džiaugiamės ir tobulėjame kartu

Liuciją labai sunku sudominti su žaislais, todėl mes ir pradėjome kelionę su Žaislų klubu, tikėdamiesi po truputį atrasti, kokie lavinamieji žaislai Liucijai yra įdomiausi. Nuostabi idėja! Žaislai atkeliavo puikios būklės, tvarkingi ir gražiai supakuoti. Ačiū!

Liucijos mama Liepa

Klubo nariai - 3 mėnesius

Pradėjo daugiau žaisti savarankiškai. Labai džiaugiamės Jus atradę. Jūsų dėka sutaupome daug laiko ir pinigų. Nustebino lavinamųjų žaislų kokybė ir tai, kad niekuo nereikia rūpintis, kiekvieną mėnesį gauname naujus žaislus ir džiaugiamės žaisdami kartu.

Tomos mama Sandra

Klubo nariai - 9 mėnesius

Jau pristatėme

0 +
nuotykių dėžių

Patogus valdymas

Shopping Cart
Scroll to Top